Dodaj ogłoszenie
Dodane 15 września 2024

Zatrudnię w firmie Brukarskiej

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Police, Księcia Bogusława X

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma brukarska poszukuje doświadczonego brukarza-brygadzisty oraz doświadczonych brukarzy i pomocników brukarzy.

Miejsce pracy: Powiat Policki

WYMAGANIA:

-Minimum 5 lat doświadczenia w branży brukarskiej.

-Umiejętność samodzielnego kierowania brygadą.

-Znajomość różnych technik układania kostki brukowej i innych materiałów brukarskich.

-Zdolność czytania i interpretacji rysunków technicznych.

-Prawo jazdy kat. B

-Doświadczenie w obszarze budowy chodników, placów, tarasów i innych powierzchni brukowanych.

-Umiejętność obsługi narzędzi brukarskich i maszyn związanych z pracą brukarską.

-Sumienność, precyzja i gotowość do pracy w zespole.

OBOWIĄZKI:

-Samodzielne prowadzenie prac brukarskich na budowie.

-Koordynacja zespołu oraz rozkładanie zadań na brygadzie.

-Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w wykonywanej pracy.

-Dbanie o terminowe realizowanie zleceń.

-Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa pracy.

OFERUJEMY:

-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

-Pracę w zespole doświadczonych fachowców.

-Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.

Również pomocników brukarzy do przyuczenia z prawem jazdy kat.B

-Zakwaterowanie

Osoby zainteresowane proszę o kontakt 5️⃣1️⃣5️⃣0️⃣8️⃣1️⃣4️⃣8️⃣6️⃣

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9-17

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Księcia Bogusława X
ID: 916956940