2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Małopolskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Kraków
  7. Trener personalny, instruktor fitness - Bronowice
Dodane 03 kwietnia 2024

Zatrudnię trenera tenisa ziemnego

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy trenera tenisa ziemnego na sezon letni, od maja do października. Jeśli jesteś pasjonatem tenisa, posiadasz umiejętności trenerskie oraz lubisz pracować z ludźmi, ta praca jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako trener tenisa ziemnego.

  • Umiejętność pracy z różnymi grupami wiekowymi i poziomami zaawansowania.

  • Znajomość zasad gry i technik tenisowych.

  • Komunikatywność i umiejętność motywowania graczy.

  • Dyspozycyjność w okresie sezonowym (od maja do października).

  • Mile widziane kwalifikacje trenerskie i/lub licencja trenera tenisa.

Obowiązki:

  • Prowadzenie treningów indywidualnych i grupowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  • Opracowywanie programów treningowych dostosowanych do potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników.

  • Analiza i ocena postępów uczniów oraz dostosowywanie treningów w celu maksymalizacji ich potencjału.

  • Organizacja i prowadzenie turniejów oraz wydarzeń tenisowych.

  • Promowanie aktywnego stylu życia oraz propagowanie wartości sportowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Możliwość korzystania z infrastruktury tenisowej w czasie wolnym.

Jeśli jesteś gotowy/chętny do podjęcia wyzwania i dołączenia do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres wlodary.tennis(malpa)gmail.com

Serdecznie zachęcamy do aplikowania wszystkich zainteresowanych kandydatów!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 909150638