2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Wawer
Dodane 29 kwietnia 2024

ZATRUDNIĘ STOLARZY samodzielnych pomocników brygadzistów, KONKRET INFO

Wynagrodzenie

4 500 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Firma meblowa zatrudni stolarza/montażystę mebli.

Zatrudnimy osoby:

  • osoby do składania mebli wyciętych i nawierconych na CNC

  • stolarzy montażystów samodzielnych

  • stolarzy pomocników

  • stolarzy prowadzących

Zakres obowiązków:

  • dbanie o jak najwyższy standard montażu mebli

  • umiejętność obsługi urządzeń stolarskich i skręcania

  • znajomość montażu akcesoriów

  • montaż i składanie mebli na hali produkcyjnej oraz u klienta (zależy od stanowiska)

  • praca przy produkcji mebli

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy montażu mebli

  • dokładność i dbałość o jakość finalnego produktu

  • pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć ciągłego rozwoju i nabywania nowych doświadczeń

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Jeden wolny piątek w każdym miesiącu

  • Pracę w rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

  • Wsparcie ze strony technologów

WYNAGRODZDENIE:

  • Wysokość wynagrodzenia zależna jest od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Inne stawki obowiązują samodzielnych pracowników, inne pomocników

  • Stosujemy system nagród np za sprawne udane montaże, za dobrą frekwencję w pracy, za punktualność

WAŻNE INFORMACJE:

- posiadamy CNC, na którym wykonujemy wszystkie nawierty (pod prowadnice, pod podpórki półek, pod zawiasy itp), stolarz dostaje na wózku pocięte elementy, które powinien okleić na okleiniarce, następnie złożyć meble i uzbroić w okucia, opaski, panele, fronty itp. Praca nie jest ciężka, nie trzeb samemu rozcinać całych arkuszy płyt, rozpisywać mebli i analizować rozkrojów,

- wymagane są wyobraźnia, wiedza i myślenie niezbędne do składania mebli,

- w mojej ocenie STOLARZ POMOCNIK to osoba mająca umiejętności niezbędne do wykonywania podstawowych czynności stolarskich np cięcie, oklejanie, skręcanie, wiercenie, fornirowanie itp, dzięki którym pomaga stolarzowi samodzielnemu lub stolarzowi prowadzącemu,

- w mojej ocenie STOLARZ SAMODZIELNY to osoba potrafiąca świetnie czytać rysunki techniczne, potrafiąca samodzielnie wykonać meble na podstawie rysunków technicznych, potrafiąca samodzielnie wykonać np drzwi, zabudowy kuchennie, zabudowy łazienkowe, komody, stoły, meble gięte itp,

- w mojej ocenie STOLARZ PROWADZĄCY, LIDER, BRYGADZISTA to osoby potrafiące prowadzić jednocześnie kilka projektów z zespołem w skład, którego wchodzą stolarze pomocnicy i stolarze samodzielni. Stolarz prowadzący powinien umieć prowadzić zespół, odpowiednio dostosować czynności/operacje do umiejętności współpracowników (stolarzy samodzielnych i pomocników) oraz wziąć odpowiedzialność za prowadzenie otrzymanych projektów.

Proponowane stawki uzależnione są od umiejętności, staranności/estetyki, tempa pracy oraz doświadczenia stolarzy:

- pomocnik od 22zł/h

- samodzielny stolarz od 26zł/h

- lider zespołu lub brygadzista od 33zł/h

WYMAGAMY MINIMUM ROCZNEGO DOŚWIADCZENIA.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 849257941