2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnię Starszego Sprzedawcę do sklepu Carrefour Express na Powiślu

Wynagrodzenie

4 600 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Oferuję:

  • zatrudnienie od zaraz

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • wynagrodzenie 3600-4200 zł na rękę/mc, uzależnione od umiejętności i zaangażowania

  • możliwość zwiększenia stawki po okresie próbnym

  • pakiet medyczny

  • kartę Multisport

  • niedziele i święta dodatkowo płatne

  • szybką i realną możliwość awansu

  • stabilne zatrudnienie, współpracę długo terminową

    Obowiązki: wspieranie kierownika sklepu w czynnościach biurowo-administracyjnych, współudział w tworzeniu dobrej atmosfery w sklepie, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o prawidłową ekspozycję towarów i ich jakość, przyjmowanie dostaw, dbanie o porządek i czystość w sklepie.

    Oczekuję: uczciwości, zaangażowania, aktualnej książeczki sanepidu i dyspozycyjności.

Ze względu na pracę zmianową i w weekendy nie zatrudniamy studentów i osób uczących się.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel/sms pod nr: 51*******53 w godzinach 8-17, lub przesłanie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910498815