2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Niechorze
Dodane 21 kwietnia 2024

Zatrudnię sprzedawców dl sklepu 4F w Niechorzu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niechorze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma poszukuje osoby do pracy w sklepach 4F nad Morzem (Niechorze, Mrzeżyno). Mile widziani absolwenci szkół średnich, studenci oraz uczniowie powyżej 16 roku życia. Również osoby poszukujące dodatkowych zarobków.

Poszukujemy także osób mogących zacząć pracę od zaraz.

Obowiązki:

  • Wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem towaru, klipsowaniem, metkowaniem, wykładaniem towarów oraz wizualizacją.

  • Wykonywanie czynności związanych z obsługa klientów w sklepie z odzieżą firmową

  • Pomoc w doborze ubrań i akcesoriów zgodnie z preferencjami klienta

  • Dbanie o estetyczny wygląd sklepu oraz ekspozycję towarów

  • Pomoc w utrzymaniu porządku i czystości na terenie sklepu

Wymagania:

  • Motywacja do pracy i chęć niesienia pomocy klientom

  • Dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia sklepu.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie lub umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości

  • Przyjazną atmosferę pracy w otoczeniu morza

  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

Możliwość noclegu. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Niechorze,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Niechorze
ID: 904909763