2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lubin
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnię sprzedawcę w sklepie z akcesoriami GSM

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dzień dobry,

poszukujemy od zaraz osoby do pracy w sklepie z telefonami Edi na Rynku bądź na Alei Niepodległości (jamniki) Praca w godzinach 9-17 w tygodniu soboty 9-14, jeden dzień wolny. Szkolenie odbędzie się bezpośrednio w sklepie.

Zakres obowiązków:

-obsługa klienta

-zgrywanie danych

-naklejanie szkieł

-sprzedaż bezpośrednia

-utrzymywanie porządku w miejscu pracy

-inne

Oczekujemy dyspozycyjności, zaangażowania, dodatkowym atutem jest dobra znajomość telefonów i łatwość w uczeniu się. Oczywiście dobry kontakt z klientami i cierpliwość będą dodatkową zaletą. Zapraszam do skłądani CV koniecznie ze zdjęciem po przez OLX bądź bezpośrednio na maila. Rozmowy odbędą się pomiędzy 27 a 31 maja. Zapraszam

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 920499983