2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wilanów
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnię sprzedawcę kasjera ekspedientkę sklep dla zwierząt WILANÓW

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwana sprzedawczyni/ekspedientka do sklepu dla zwierzaków mieszczącego się na Wilanowie w Warszawie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy ze zwierzętami oraz znajomość produktów takich jak szelki, ubranka, karmy (wystarczy posiadanie własnego zwierzaka - nie musi być to doświadczenie w pracy),

  • otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie do życia, duża estetyka w wykonywanych czynnościach,

  • duża miłość do zwierzaków,

  • dyspozycyjność w godzinach 11-19 w tygodniu i 11-15 w soboty,

  • perfekcyjna znajomość języka polskiego,

  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (przede wszystkim w psiej tematyce). Każdego tygodnia jest minimum kilku klientów zagranicznych, należy klientowi pomóc w doborze produktu i odpowiedniego rozmiaru.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta,

  • doradzanie i pomoc w wyborze produktów,

  • przyjmowanie od klientów zamówień w sklepie stajconarnym,

  • rozliczanie transakcji na kasie fiskalnej (system POS),

  • sprawdzanie stanu magazynowego towarów,

  • dbanie o estetykę i porządek w miejscu sprzedaży,

  • monitorowanie i uzupełnianie asortymentu,

  • dbanie o dobre relacje z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • rozpakowywanie dostaw,

  • cenowanie produktów,

  • prace przy komputerze związane z obsługą strony.

To oferujemy

  • miłą atmosferę w kameralnym zespole,

  • procent od każdego obsłużonego klienta,

  • zniżki pracownicze na nasze produkty oraz całą ofertę sprzedażową (karmy, produkty pielęgnacyjne),

  • dogodną lokalizację (do przystanka autobusowego 5 min),

  • umowa o pracę/B2B/zlecenie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 907167142