2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

zatrudnię sprzedawczynię do sklepu

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

zatrudnię

zatrudnię sprzedawczyni do sklepu

zakres obowiązków;;;

  • obsługa klientów, w tym udzielanie informacji na temat produktów, doradztwo w zakresie wyboru, składanie zamówień

  • przyjmowanie i rozliczanie płatności za zakupione produkty oraz wydawanie reszty

  • obsługa kasy fiskalnej

  • kontrola stanu magazynowego towarów

  • przyjmowanie dostaw towarów oraz kontrola zgodności ilościowej i jakościowej

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy i utrzymanie estetycznego wyglądu sklepu

  • monitorowanie stanu wyposażenia, w tym zgłaszanie potrzeby uzupełnienia lub naprawy urządzeń

  • wykonywanie procedur związanych z zamknięciem sklepu

  • utrzymanie czystości w sklepie, w tym sprzątanie, , dezynfekcja

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 884591116