2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bydgoszcz
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnię Sprzedawcę do Delikatesów Mięsnych Niewieścin

Wynagrodzenie

1 750 - 2 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Sprzedawca Sklepu Mięsnego

Wymiar czasu pracy: pół etatu (czw,pt,sb)

Lokalizacja: Bydgoszcz osiedle Kapuściska

Firma: Sklep patronacki Zakładów Mięsnych Niewieścin

Opis stanowiska:

Znasz różnicę między kiełbasą a kabanosem, a przy tym potrafisz rozbawić nawet najbardziej niechętnego klienta? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy do naszego sklepu mięsnego. Oto stanowisko, na którym możesz wykorzystać swoją pasję i poczucie humoru.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów w sposób, który sprawi, że zawsze wrócą do nas po więcej mięsa.

  • Doradzanie klientom i dzielenie się cennymi poradami dotyczącymi naszych wyrobów.

  • Kreatywne opisywanie wędlin i mięs w duchu humoru.

  • Pomaganie w utrzymaniu sklepu w czystości i porządku.

  • Możliwość udziału w zabawnych wydarzeniach w sklepie, takich jak "Bitwa Kiełbas".

  • Kreatywna obsługa klienta z uśmiechem od ucha do ucha.

  • Skanowanie produktów oraz obsługa kasy fiskalnej.

  • Poradzenie sobie z pytaniami klientów i udzielanie informacji na temat produktów mięsnych.

  • Dbanie o estetyczny wygląd stanowiska pracy i sklepu.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu utrzymania czystości i porządku na stoisku mięsnym.

Wymagania:

  • Pasja do produktów mięsnych (lub chęć nauki o nich).

  • Umiejętność bycia osobą komunikatywną i pełną energii.

  • Uśmiech na twarzy, nawet w obliczu najtrudniejszych wyzwań mięsnych.

  • Chęć do nauki i doskonalenia swoich umiejętności.

  • Gotowość do udziału w zabawnych i kreatywnych aktywnościach sklepowych.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole i przyjemną atmosferę pracy.

  • Możliwość wyrażania swojej kreatywności i humoru.

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie związane z wynikami.

  • Okazjonalne konkursy z nagrodami, na przykład "Złota Kiełbasa Roku."

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych.

  • Zgraną i pozytywnie nastawioną ekipę.

  • Miłych i rzeczowych przełożonych (w pakiecie).

  • Umowę o pracę.

  • Paczki/premie świąteczne.

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach.

  • Wolne sobotnie popołudnia i wszystkie niedziele (również handlowe).

Punkt handlowy czynny w godzinach:

pn-pt 7.00-17.00

sb 7.00-14.00

Wynagrodzenie: 1750-2250 zł netto (na rękę) a może być i więcej... :-)

Aplikację prosimy składać za pośrednictwem portalu OLX

lub w jednym ze sklepów:

  • Delikatesy Mięsne NIEWIEŚCIN na Targowisku Kapuściska w Bydgoszczy

  • Delikatesy Mięsne Niewieścin na ulicy Filtrowej 27 w Bydgoszczy

Jeśli jesteś gotów na przygodę w świecie mięsnych żartów, wyślij swoje CV.

Dołącz do nas i przekształć nudne zakupy mięsa w prawdziwą przygodę!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 871981465