2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Siedlce
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnię spedytora międzynarodowego

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma transportowa zatrudni na stanowisko spedytor międzynarodowy:

Jeśli interesuje Cie spokojna praca od 8 do 16 to to ogłoszenie nie jest dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie zleceń transportowych

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • Kontrola pracy kierowcy (czas pracy, normy paliwowe)

  • Nadzór nad realizacją zleceń

  • Wystawianie kierowcom niezbędnych dokumentów

  • Wystawianie faktur za zlecenia transportowe

  • Znajomość rynku wschodniego

  • Znajomość dokumentów oraz procedur w transporcie na wschód.

    Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziany rosyjski)

  • Znajomość MS Office ( EXCEL w szczególności)

  • Znajomość podstawowych zagadnień transportowych

  • Dyspozycyjność oraz nienormowany czas pracy

  • Praca pod presją czasu

  • Komunikatywność

  • Świadomość praw i konsekwencji w transporcie

    Oferujemy:

  • Premie zależne od zaangażowania

  • Możliwość rozwoju

  • Dodatkowe pakiety zdrowotne

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 875511846