2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pawłowice
Dodane 13 czerwca 2024

Zatrudnię Specjalistę ds. Administracji

Lokalizacja

Pawłowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Kancelaria Rachunkowa AG WOWRA sp. z o. o. z siedzibą w Pawłowicach szuka kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. Administracji.

Obowiązki:

- Obsługa ogólnych zadań administracyjnych, takich jak obsługa korespondencji, archiwizacja dokumentów, rejestrowanie poczty przychodzącej i wychodzącej itp.

- Wsparcie w zakresie obsługi klienta i przychodzących zleceń.

- Przygotowywanie raportów, prezentacji, faktur i innych dokumentów biurowych.

- Przygotowywanie dokumentów w języku angielskim.

- Współpraca z zespołem i udzielanie wsparcia innym zespołom w zakresie administracyjnym.

Wymagania:

- Umiejętność szybkiej pracy przy użyciu komputera.

- Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1)

- Umiejętności organizacyjne i zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie. - Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Word i Excel.

- Dokładność, precyzja i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

- Pracę na pełny etat.

- Praca hybrydowa (stacjonarna + zdalna).

- Możliwość zdobycia doświadczenia na ciekawym stanowisku z językiem angielskim.

- Ubezpieczenie grupowe + prywatna opieka zdrowotna.

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Pawłowice,

Śląskie

Śląskie, Pawłowice
ID: 845526243