2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bełchatów
Dodane 13 czerwca 2024

Zatrudnię specjalistę do działu sprzedaży

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma handlowa, będąca liderem w branży rolniczej i bioasekuracyjnej, zajmująca się sprzedażą stacjonarną oraz wysyłkową artykułów rolnych, weterynaryjnych oraz wyposażenia, poszukuje doświadczonego Pracownika ds. Sprzedaży do zbudowania nowego działu sprzedaży. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii sprzedażowej, pozyskiwanie nowych klientów, rekrutację zespołu sprzedażowego oraz osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych. Po zdobyciu wiedzy z zakresu działalności firmy oraz realizacji celów sprzedażowych, możliwe objęcie stanowiska Kierownika Działu Sprzedaży.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

  • Rekrutacja, szkolenie i zarządzanie zespołem sprzedażowym.

  • Monitorowanie wyników sprzedaży i wprowadzanie odpowiednich działań korygujących.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami.

  • Analiza rynku i konkurencji oraz dostosowywanie strategii sprzedażowej.

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych dla zarządu.

Wymagania:

  • Minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą.

  • Udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu nowych klientów i osiąganiu celów sprzedażowych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi sprzedażowych i CRM.

  • Wykształcenie min średnie (preferowane kierunki: Zarządzanie, Marketing, Ekonomia).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników.

  • Możliwość objęcia stanowiska Kierownika Działu Sprzedaży po zdobyciu wiedzy z zakresu działalności firmy oraz realizacji celów sprzedażowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie /umowę o prace

  • Godziny pracy od 8.00 do 16.00

  • Spokojna atmosfera z dużym zakresem samodzielności.

Dołącz do naszego zespołu i przyczyń się do dynamicznego rozwoju naszej firmy !

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu

pozdrawiamy serdecznie

Wyślij do Nas swoje CV przez portal olx, a skontaktujemy się z Tobą. W CV prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przechowywanie ich w bazie danych firmy Baldoor, dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia z bazy.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 846271437