2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chorzów
Dodane 15 maja 2024

Zatrudnię spawacza MAG, TIG ( umowa B2B )

Wynagrodzenie

6 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Opis

Zatrudnię spawacza

Oferujemy:

  • możliwość angażowania się w różnorodne projekty z dziedziny spawalnictwa.

  • elastyczny czas pracy.

  • zarobki adekwatne do umiejętności.

  • profesjonalny sprzęt

  • ogrzewaną halę

  • wykonywanie zleceń dla przemysłu, wykonywanie prototypów urządzeń dla przemysłu. ( bardzo ciekawe zagadnienia dopasowane do umiejętności )

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie konstrukcji stalowych czarnych, stalowych nierdzewnych oraz aluminiowych ( nie trzeba znać wszystkich metod i materiałów )

  • prace montażowe wypałek metali na miejscu ( dobra znajomość rys technicznego )

Wymagania:

  • umiejętność spawania MAG lub TIG ( mile widziane obie metody, umiejętności bardziej istotne od uprawnień )

  • dobra znajomość rys technicznego.

  • umiejętność technicznego myślenia w zawansowanym stopniu.

  • koniecznie aktywne prawo jazdy kat.B

  • spawanie metodą TIG na szczelność. ( mile widziane )

  • samodzielność w pracy.

  • odpowiedzialność za wykonane zlecenia.

Więcej informacji udzielę telefonicznie 79*******66

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 815269787