2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Solec
Dodane 19 maja 2024

Zatrudnię rzeźnika

Wynagrodzenie

20 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Solec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma mięsna poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego rzeźnika, który dołączy do naszego zespołu w miejscowości Solec. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w branży mięsnej.

Obowiązki:

  • Ubój trzody chlewnej

  • Rozbiór mięsa na poszczególne części według określonych standardów

  • Przygotowywanie mięsa do sprzedaży, włączając w to cięcie i porcjowanie

  • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w miejscu przechowywania mięsa

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako rzeźnik

  • Znajomość procesów rozbioru mięsa oraz umiejętność obsługi narzędzi i maszyn mięsnych

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej

  • Zdolność pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość douczenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 60*****11.

Miejsce pracy: Solec

Serdecznie zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszej firmy, która stawia na wysoką jakość produktów i profesjonalizm w branży mięsnej.

Lokalizacja

Solec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Solec
ID: 881421339