2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Bytom
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnię rejestratorkę medyczną

Wynagrodzenie

4 500 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARKA-MED" sp. z o.o. w Bytomiu zatrudni Rejestratorkę medyczną na pełen etat - umowa o pracę

Zakres obowiązków :

wydawanie kart zdrowia,

udzielanie informacji pacjentom dotyczących procedur medycznych,

rozwiązywanie problemów związanych z umówionymi wizytami czy danymi pacjentów

Proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów

32 282 07 11

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 912512744