2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kobyłka
Dodane 24 maja 2024

Zatrudnię rejestratorkę medyczną

Wynagrodzenie

3 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobyłka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Przychodnia Bellesa-Med Zdrowie w Kobyłce zatrudni pracownika rejestracji pacjentów.

www.poz.bellesa-med.pl

Poszukujemy :

  • osoby komunikatywnej, otwartej, godnej zaufania

  • osoby z doświadczeniem w obsłudze pacjenta lub klienta (jeśli inna branża)

  • osoby mieszkającej w Kobyłce lub w bliskiej lokalizacji

  • osoby rzetelnej, sumiennie realizującej powierzone obowiązki

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • prowadzenie rejestracji pacjentów telefonicznie i bezpośrednio w przychodni

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji

  • obsługa komputera, drukowanie, skanowanie, tworzenie dokumentów

  • realizacja zamówien

  • dbanie o czystość poczekalni,

  • dbanie o archiwum dokumentacji

  • odbieranie i nadawanie korespondencji listowej i elektronicznej

Oczekujemy:

  • otwartości w komunikacji z pacjentami

  • otwartości w komunikacji z lekarzami, pielęgniarkami, diagnostami

  • łatwości nawiązywania rozmów, grzeczności w komunikacji

  • umiejętności w obsłudze word, excel

  • biegłej komunikacji w języku polskim

    Godziny pracy

    poniedziałek - piątek od 8:00 do 18:00

    soboty od 9:00 do 14:00

  • praca w ustalone dni i godziny, są do podziału z innym pracownikiem recepcji

  • praca od 1-go czerwca 2024, poprzedzone kilkugodzinnym szkoleniem

Lokalizacja

Kobyłka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kobyłka
ID: 920558714