2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Podgórze
Dodane 05 maja 2024

Zatrudnię recepcjonistkę w gabinecie stomatologicznym

Wynagrodzenie

4 550 - 4 551 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Kraków, Podgórze, ul. Zamoyskiego 73/3

Długosz & Długosz Stomatologia

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy rejestratorkę medyczną w pełnym wymiarze godzin.

Warunki zatrudnienia:

  • pełny etat,

  • umowa o pracę,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • system zmianowy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku rejestratorki/recepcjonistki,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietów MS Office oraz urządzeń biurowych,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • znajomość obsługi kasy fiskalnej,

  • znajomość branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, dokładność i sumienność,

  • znajomość obsługi programów takich jak: Felgdent, będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • obsługa pacjentów,

  • rejestracja wizyt telefoniczna, mailowa oraz osobista,

  • rozliczanie wizyt pacjentów,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • współpraca z technikami dentystycznymi,

  • koordynacja i nadzorowanie prac protetycznych,

  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, przesyłek.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w młodym, zgranym zespole asystentek i lekarzy,

  • umowę o pracę, szkolenia,

  • system Benefit,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

• motywacyjny system wynagrodzeń.

Zgłoszenia CV ze zdjęciem prosimy przesyłać przez formularz OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 915225339