2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Kraków
  7. Pozostałe w Zdrowie - Prądnik Biały
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię recepcjonistę/recepcjonistkę

Wynagrodzenie

22 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko: Recepcjonistka

Klinika NZOZ STOMEDYK, nowoczesna placówka stomatologiczna, poszukuje energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko recepcjonistki, która wesprze nasz zespół w zapewnieniu profesjonalnej obsługi pacjentów.

Opis Stanowiska:

  • Przyjmowanie pacjentów, rejestracja wizyt oraz zarządzanie harmonogramem przyjęć.

  • Obsługa telefonów, udzielanie informacji pacjentom oraz umawianie na wizyty.

  • Obsługa korespondencji mailowej oraz poczty przychodzącej.

  • Obsługa kasy fiskalnej oraz przetwarzanie płatności.

  • Zapewnienie komfortu i zadowolenia pacjentów podczas ich pobytu w klinice.

  • Współpraca z personelem medycznym i administracyjnym w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania kliniki.

Wymagania:

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność obsługi klienta oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze recepcji lub obsługi klienta, chociaż nie jest to wymóg konieczny.

  • Pozytywne podejście i chęć do nauki oraz rozwoju.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym środowisku klinicznym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie koleżeńskie.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz system motywacyjny.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, zainteresowaną pracą na stanowisku recepcjonistki w naszej klinice stomatologicznej, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Klinika NZOZ STOMEDYK zapewnia równość szans w zatrudnieniu i promuje różnorodność w miejscu pracy!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 704011931