2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Widzew
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię przedstawiciela

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Opis

Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego :

 Zakres obowiązków

·         sprzedaż artykułów rolniczych i pochodnych,

·         praca w terenie,

·         pozyskiwanie nowych klientów,

·         utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,

·         doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

·         realizacja powierzonych zadań.

Wymagania:

·         wykształcenie: preferowane rolnicze,

  • Doświadczenie na w/w stanowisku

·         łatwość budowania relacji z klientami,

·         prawo jazdy kat. B - czynne,

·         dyspozycyjność, samodzielność i  dobra organizacja pracy,

·         mile widziane: staż pracy w firmie z branży rolnej oraz wiedza z zakresu artykułów rolniczych.

Oferujemy:

·         stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         atrakcyjny system wynagrodzeń,

·         samochód i telefon służbowy.

  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja

O nas

Firma SUKCES z Siedlec działa w branży artykułów rolniczych od ponad 15 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy lokalnych Przedstawicieli Handlowych z poniższych obszarów:

1.       województwa: zachodniopomorskie, pomorskie i  kujawsko – pomorskie,

2.       województwa: lubuskie, wielkopolskie

3.       województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie,

4.       województwa: świętokrzyskie i  podkarpackie, małopolskie

5. województwa: łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 897457311