2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dawidy Bankowe
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnię projektanta do programu Corpus ( produkcja mebli ) B2B/etat

Wynagrodzenie

3 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dawidy Bankowe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Nawiążę współpracę z osobą biegle obsługującą program do produkcji mebli Corpus.

Zakres obowiązków to :

  • przygotowanie projektów na podstawie dostarczonej inwentaryzacji

  • aktualizacje biblioteki

  • przygotowanie dokumentacji projektu ( zestawienia okuć, pliki do CNC, zestawienia materiałów do zamówień, rysunki dla klienta i produkcji)

    Możliwość pracy zdalnej. Możliwość współpracy B2B lub etatowej.

    Zgłoszenia proszę kierować email.

Lokalizacja

Dawidy Bankowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dawidy Bankowe
ID: 912086273