2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Legionowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnię pracownika w klimatyzacji

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Poszukujemy pracownika do branży klimatyzacyjnej z Warszawy i z okolic.

Opis stanowiska :

  • praca na terenie Warszawy oraz w delegacji na terenie całej Polski ( w zależności od ilości pracy )

  • praca polega na serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych znajdujących się na sklepach różnych sieci

  • montażu takich urządzeń oraz mebli chłodniczych na sklepach

  • praca w tygodniu oraz w niektóre weekendy ( dyżur) w godzinach od 8-18 w zależności od ilości pracy

  • sporadycznie występuję praca w porze nocnej - dodatkowo płatne

Oferujemy :

  • auto służbowe oraz niezbędne narzędzia do pracy

  • umowę ( umowa o pracę, zlecenie )

  • atrakcyjne wynagrodzenie na początek współpracy zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia w branży wypłacane tygodniowo ,dwutygodniowo lub miesięcznie

  • elastyczny grafik

  • podwyżki oraz premię

Wymagania :

  • dyspozycyjność

  • sumienność i pracowitość oraz uczciwość

  • prawo jazdy kat. B

  • Minimalne doświadczenie w pracy przy klimatyzacji

  • bez nałogów

  • podstawowe umiejętności obsługi narzędzi oraz elektronarzędzi

Więcej informacji udzielimy chętnie telefonicznie bądź w wiadomości prywatnej.

Zachęcam również do skłądania kandydatury poprzez portal OLX w zakładce '' złóż aplikacje''

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 913739273