2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Ocieka
Dodane 25 kwietnia 2024

zatrudnię pracownika stolarni

Wynagrodzenie

4 240 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ocieka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

obróbka maszynowa elementów

praca z rysunkiem technicznym

obsługa elektronarzędzi typu wkrętarka, wiertarka, wyrzynarka

obsługa stacjonarnych maszyn typu piła formatowa

przestrzeganie przepisów bhp i porządku na stanowisku pracy

Wymagania

Doświadczenia w pracy jako stolarz mile widziane

Umiejętności czytania i interpretowania rysunków technicznych

Umiejętności pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

Umiejętności pracy z różnymi materiałami, takimi jak drewno, sklejka, HDF czy MDF

Umiejętności w obszarze obróbki drewna, w tym cięcie, frezowanie, szlifowanie

Znajomość różnych narzędzi stolarskich i umiejętność ich sprawnego obsługiwania

Potrzebna precyzja i dokładność w wykonywaniu prac stolarskich

Duża odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac

Dokładność i dbałość o szczegóły w wykończeniu wyrobów

Zgodność z zasadami bhp i przestrzeganie standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy

Motywacja do rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy w dziedzinie stolarstwa

Lokalizacja

Ocieka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ocieka
ID: 909395880