2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bojano
Dodane 28 kwietnia 2024

Zatrudnię pracownika produkcyjnego do Zakładu w Bojanie

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bojano

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji hal aluminiowych i stalowych z wykorzystaniem prostych narzędzi ślusarskich

  • Praca przy obsłudze maszyn przemysłowych do cięcia metalu

  • Obsługa urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej – piły, wiertarki

  • Wykonywanie czynności pomocniczych

  • Kontrola jakości wykonywanych elementów (pomiary, sprawdziany, kontrola wizualna),

  • Terminowe wykonywanie zadań produkcyjnych,

  • Utrzymanie w dobrym stanie technicznym maszyn i urządzeń.

Oferujemy

Umowa zlecenie, bądź umowa na okres próbny, po tym okresie umowa o pracę.

  • Stabilność zatrudnienia i wsparcie zespołu

  • Przyuczenie do zawodu

  • Praca od zaraz

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Bojano,

Pomorskie

Pomorskie, Bojano
ID: 913686180