2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lubuskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zielona Góra
Dodane 12 czerwca 2024

Zatrudnię pracownika opiekuna zwierząt

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Prywatna stajnia pod Zieloną Górą (Zabór) poszukuje osoby do pracy przy zwierzętach

WARUNEK KONIECZNY: DOŚWIADCZENIE W PRACY ZE ZWIERZĘTAMI (SZCZEGÓLNIE Z KOŃMI)

Zakres obowiązków:

pomoc przy pielęgnacji zwierząt

utrzymywanie czystości w pomieszczeniach gospodarskich i wokół obiektów

drobne prace ogrodnicze

drobne prace naprawcze

Wymagania:

punktualność

odpowiedzialność

kreatywność

komunikatywność

doświadczenie w pracy ze zwierzętami (znajomość pracy przy zwierzętach)

sprawność fizyczna

prawo jazdy

Oferuję:

dowolną formę zatrudnienia

praca na 3/4 etatu + dyżury weekendowe (sobota i niedziela)

pracę w przyjaznej atmosferze i w pięknym otoczeniu.

Aplikację proszę składać za pośrednictwem portalu OLX lub telefonicznie 79*******69 (preferowany kontakt w godzinach 14:00-17:00)

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 853595564