2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Niebuszewo
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnię pracownika biurowego ze statusem studenta

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko asystentki administracyjnej - branża budownictwo drogowe.

Miejsce pracy - Szczecin Niebuszewo, ul. Kułakowskiego.

Zakres obowiązków:

  • odbieranie korespondencji mailowej,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu,

  • sporządzanie projektów pism,

  • kontakt z biurem księgowym i kadrowym

  • współpraca z pracownikami

  • organizacja prac biurowych.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • zaangażowanie, rzetelność, odpowiedzialność, dokładność

  • bycie "dobrym z matmy"

  • znajomość i dobra obsługa oprogramowania MS Office - Excel, Word

  • zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • status studenta

Warunki zatrudnienia:

  • rozwojowa i stabilna praca na pełen etat

  • możliwość awansu

  • umowa zlecenie, po okresie próbnym (3mce) możliwość zatrudnienia na umowę o pracę,

  • stawka miesięczna od 4300zł netto w początkowym okresie współpracy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 910290115