2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wawer
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnię pracownika administracji biurowej

Wynagrodzenie

3 750 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

WYRAJ zatrudni pracownika administracji biurowej

OPIS

Twój zakres obowiązków

Kompleksowa obsługa biurowa

Sporządzanie dokumentów i przygotowywanie umów

Prowadzenie korespondencji oraz gromadzenie i porządkowanie materiałów

Prowadzenie dokumentacji i archiwizacji dokumentów kosztowych

Prowadzenie dokumentacji i archiwizacji dokumentów sprzedażowych

Opieka nad komunikacją Restauracja - Kadry - Księgowość

Współpraca z menedżerem restauracji

Kontrola faktur

Raportowanie kosztów i przychodów do zarządu

Nasze wymagania

język polski na poziomie ojczystym

Skrupulatność, dokładność, dobra organizacja

doświadczenie w pracy biurowej

Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B, Znajomość systemów magazynowych

To oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy UZ / UoP

pracę w trybie stacjonarnym w naszym biurze

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

Jeżeli zapoznałeś/aś się z ofertą pracy i jesteś zainteresowany/ana - koniecznie aplikuj poprzez formularz lub CV wraz z zdjęciem.

Jeżeli rozpatrzymy cv pozytywnie - po krótkim wywiadzie telefonicznym zaprosimy Cię do naszego biura na spotkanie, aby przeprowadzić rozmowę po której podejmiemy decyzję o podjęciu współpracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 912709763