2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Ełk
Dodane 31 maja 2024

Zatrudnię/ Praca- Operator spycharki

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Operatora spycharki gąsienicowej, który będzie częścią naszego zespołu. – Masz minimum roczne doświadczenie w obsłudze spycharki? – Praca w dynamicznym środowisku budowlanym to twoja pasja? – Cenisz sobie dokładność i precyzję w swojej pracy? – Jesteś osobą odpowiedzialną?

…to być może jesteś osobą, której szukamy!

Dlaczego my? BUD-LOG to zespół specjalizujący się w realizacji projektów drogowych. Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie i doskonalimy komunikację wewnątrz firmy, aby praca była efektywna i przyjemna. Oferujemy stabilność zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Twoje zadania: Twoją główną rolą i odpowiedzialnością będzie wykonywanie robót ziemnych przy użyciu spycharki gąsienicowej w sposób bezpieczny z zachowaniem najwyższej staranności.

Do Twoich zadań będzie należało: – Obsługa spycharki i jej prawidłowa eksploatacja, – Obsługa systemu 3D (jeśli nie potrafisz to nauczymy Cię tego), – Kontrola jakości wykonywanych prac i dbałość o ich precyzję, – Szybkie reagowanie na ewentualne problemy i awarie, – Działanie zgodnie z przyjętymi w firmie procedurami.

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki: – Spełniasz wymogi określone w pierwszej części ogłoszenia. – Posiadasz prawo jazdy kategorii B, – Jesteś zdyscyplinowany i potrafisz pracować samodzielnie, – Posiadasz uprawnienia operatora spycharki gąsienicowej min. kl. III lub operatora ładowarki jednonaczyniowej min. Kl. III.

Co oferujemy?

– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależniony od posiadanych umiejętności,

– Umowę o pracę lub B2B,

– Możliwość wykonania uprawnień na inne maszyny budowlane, – Możliwość dalszego rozwoju i zdobywania doświadczenia,

– Niezbędne narzędzia do pracy,

– Samochód służbowy na dojazdy

– Możliwe zakwaterowanie.

Miejsce pracy: okolice Oleko-Ełk - DK65.

Zainteresowane osoby prosimy o:

przesłanie CV z dopiskiem „Rekrutacja – Operator spycharki”. na adres email: biuro (at) bud-log.pl lub przez OLX

lub zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu

Jeśli nie mogę odebrać napisz proszę SMS o treści "praca- spycharka", oddzwonię najszybciej jak to możliwe.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 920443675