2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Mokotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię Pomoc na Kuchnię

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię pomoc na kuchnię, do fajnego i zgranego zespołu zakres obowiązków:

  • zmywanie,

  • krojenie i szykowanie półproduktów

  • robienie sałatek

  • smażenie naleśników, kotletów, robienie okras itp

  • dbanie o porządek na kuchni

  • palniki

Praca przy stacji Metro Służew, w godzinach 8-21 w dogodnym ustalonym wcześniej grafiku.

Wymagane doświadczenie. Szukamy osoby na stałe.

Stawka 22 zł netto/h za pierwszy miesiąc, później 24 zł/h, rozliczenie w systemie tygodniowym.

Szukamy osób energicznych, punktualnych i takich, którzy nie boją się pracy, mile widziane osoby 40+

Umawiamy się na dzień próbny - płatny, po którym zdecydujemy o dalszej współpracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912012300