2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Wawer
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnię pomoc Kuchni

Wynagrodzenie

25 - 26 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu poszukuje kandydata na stanowisko pomoc Kuchni

Praca poniedziałek - niedziela od godz. 7.00

Kuchnia znajduję się w dzielnicy Wawer (3 min. od przystanku autobusowego, 15 min. PKP)

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami i obowiązującymi w firmie standardami

• utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

• Książeczka zdrowia SANEPID;

•Dobra organizacja pracy

•Umiejętność dostosowywania się do różnych preferencji żywieniowych.

• Komunikatywność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków

•Umiejętność pracy w zespole;

• Doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

•Możliwość rozwoju zawodowego

•Elastyczne godziny pracy

•Umowa zlecenie (w okresie próbnym)

•Umowa o pracę (po okresie próbnym)

Wszelkie szczegóły dotyczące zatrudnienia będziemy uzgadniać z zainteresowanymi kandydatami tel. 51*****70

Proszę o przesyłanie swoich zgłoszeń z załączonym CV.

Czekamy na zaangażowanych kandydatów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 891711288