2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Górczyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię pomoc biurową/kadry

Wynagrodzenie

4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Wotra Sp. z o.o. zatrudni osobę do pracy w biurze.

Obowiązki:

  • współpraca z Klientami

  • ofertowanie

  • tworzenie raportów kasowych

  • prowadzenie kadr

  • współpraca z księgowością (przygotowywanie dokumentów)

  • praca w systemie BDO

  • marketing

Wymagamy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywności

  • samodzielności oraz odpowiedzialności i szybkości w swoich działaniach,

  • skrupulatności, rzetelności i terminowości w realizowaniu zadań

  • dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów

  • lojalności i poufności, skrupulatności, rzetelności i terminowości w realizowaniu zadań

  • umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy:

  • praca w młodym zespole

  • umowa o pracę

  • telefon i laptop służbowy

Mile widziana znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska.

Praca na pełen etat lub 1/2 etatu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Wotra Sp. z o.o. "

 Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Wotra Sp. z o.o. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Zastrzegamy sobie możliwość  kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 914160717