2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Szarów
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię osobę do sprzątania Piekarnia-Cukiernia JANEK

Wynagrodzenie

4 600 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szarów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię osobę do sprzątania na stałe w Szarowie. JANEK Piekarnia-Cukiernia. Praca w godz. od 5:00 do 13:00, pięć dni w tygodniu (wolna niedziela i przemiennie poniedziałek z wtorkiem).

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości na powierzonym terenie.

  • Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych, socjalnych i biurowych.

  • Dbałość o mienie firmy.

Nasze wymagania:

  • Uczciwość

  • Sumienność

  • Samodzielność

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem Olx, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Szarów,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Szarów
ID: 910297051