2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 01 kwietnia 2024

Zatrudnię Osobę do Sklepu z odzieżą, Centrum

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta- Sprzedawca do sklepu z odzieżą damską.

Opis stanowiska:

- profesjonalna obsługa klienta oparta o standardy firmy

- realizacja planów sprzedażowych

- aktywne wsparcie działań promocyjnych

- dbanie o wygląd i estetykę butiku

-doświadczenie mile widziane

Wymagania:

Komunikatywność

Energia

Miła aparycja

Zainteresowanie modą

Łatwość nawiązywania kontaktów i kultura osobista

Umiejętność pracy z wymagającym Klientem

Zdolności sprzedażowe

Oferujemy:

- stała Pracę

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia plus premie

- pracę w młodym i dynamicznym zespole

- elastyczne godziny pracy / weekendy do ustalenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłane CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji proszę dołączyć klauzurę o następującej treści: "Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych DZ.UST.nr 133 poz.883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908718837