2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zakopane
Dodane 07 kwietnia 2024

Zatrudnię osobę do prowadzenia kadr

Wynagrodzenie

7 584 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię osobę do prowadzenia kadr w firmie:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-bieżąca obsługa kadrowa pracowników

-przygotowanie i uzupełnianie akt osobowych

-przygotowanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz świadectw pracy

-prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów

-prowadzanie ewidencji czasu pracy

-aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym.

WYMAGANIA:

-doświadczenie w pracy na ponownym stanowisku

-znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz przepisów wykonawczych Kodeksu Pracy.

-obsługa programów SISTIM i PŁATNIK

OFERUJEMY:

-pracę w wymiarze etatu

-umowę o pracę/stałe wynagrodzenie

-możliwość rozwoju zawodowego i kwalifikacji

-wsparcie i pomoc osób przełożonych

-pracę w przyjaznej atmosferze.

Aplikacje prosimy poprzez formularz OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Na Krupówkach Sp. z o. o. dobrowolnie udostępnionych moich danych osobowych, zawartych w przekazanych dokumentach, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy.

 /podpis osoby składającej oświadczenie/

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 909381280