2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Barkowice Mokre
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię osobę do pomocy domowej.

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Barkowice Mokre

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pomoc domowa- prywatny dom.

Praca w Barkowicach Mokrych, gmina Sulejów.

Praca 2-3 razy w tygodniu (godziny do ustalenia).

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie porządku domu jednorodzinnym o pow. 300 m2.

  • Mycie okien, tarasu.

  • Opieka przy 5 psach. (Psy są przyjazne, wychowane, nie sprawiają większych problemów. Zależy mi, żeby miały uzupełnianą wodę i kogoś przyjaznego w domu.)

  • Opieka przy 5 psach w momencie, kiedy wyjeżdżam na dłużej. (Dodatkowo płatne).

Oferuję:

  • Zarobki wypłacane na czas

  • Profesjonalne narzędzia pracy i środki chemiczne

Mile widziana:

  • Osoba posiadająca prawo jazdy i samochód- dom znajduje się na wsi, bez możliwości dojazdu komunikacją miejską.

  • Osoba przyjazna, dokładna, sumienna

  • i uczciwa.

  • Osoba, która lubi psy.

  • Osoba z elastycznym grafikiem pracy.

Lokalizacja

Barkowice Mokre,

Łódzkie

Łódzkie, Barkowice Mokre
ID: 918090134