2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Piotrków Trybunalski
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnię osobę do obsługi sklepu internetowego

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię osobę do obsługi sklepu internetowego z odzieżą damską oraz tworzenia treści na social media. Poszukujemy osoby kreatywnej, dobrze zorganizowanej, z wysokim poczuciem estetyki i lekkim piórem.

Zakres obowiązków:

- dodawanie nowych produktów w sklepie internetowym (wstawianie zdjęć, wymiarów i opisów produktów)

- obsługa zamówień

- dodawanie treści na Facebook i Instagram (posty, relacje, rolki)

Mile widziane będzie doświadczenie w wyżej wymienionych zadaniach. Dodatkowe atuty to umiejętności tworzenia prostych grafik oraz montaż nieskomplikowanych filmików.o obsługi sklepu internetowego

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 910765026