2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Łódzkie
  6. Manager restauracji - Bełchatów
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnię osobę do kierowania restauracją

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię osobę do kierowania restauracją .

Obowiązki:

  • prawidłowe funkcjonowanie obiektu

  • przygotowanie ofert obiektu i przyjęć weselnych

  • prowadzenie kalendarza i spotkań z Klientami

  • nadzór nad przebiegiem przyjęć weselnych i okolicznościowych

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • współpraca z podwykonawcami

  • dbanie o zaopatrzenie w detale i dekoracje na obiekcie

  • raportowanie wyników działań i sprzedaży.

Wymagania:

  • wiedza i doświadczenie związane z organizacją bankietów

  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacji z Klientami

  • umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

  • znajomość trendów w branży weselnej

  • kurs Wedding Plannera - będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie w pracę i realizacja celów

  • wysoka kultura osobista

  • gotowość pracy w nienormowanym czasie pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość realizowania własnych ciekawych pomysłów

  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 893322599