2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mława
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnię na stanowisku mechanik/elektromechanik

Wynagrodzenie

6 850 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Romil  sp. z o.o. z branży budowlanej (prace drogowe, prace budowlane, ZUD) poszukuje pracowników na stanowiska: mechanik, elektromechanik samochodów ciężarowych. Praca w Mławie

Wymagania pracodawcy i zakres obowiązków:

- minimum 2 lata doświadczenie na stanowisku mechanika lub elektromechanika,

-wiedza techniczna,

- utrzymywanie porządku na miejscu pracy,

-utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie,

-wykonywane zadań zgodnie z przyjętymi standardami wraz zachowaniem zasad BHP,

-sumienność, rzetelność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

 - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

 - pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

- praca na terenie kraju,

Wynagrodzenie 5000 - 6000 netto

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 920320092