2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Jawor
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnię na stanowisko Operator koparko-ładowarki

Wynagrodzenie

9 050,74 - 9 050,75 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię na stanowisko operator koparko-ładowarki

Wymagania:

·         Wykształcenie: zawodowe

·         Uprawnienia operatora koparko-ładowarki

·         Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

·         Prawo jazdy kat. B

·         Podstawowa znajomość spraw mechanicznych powierzonej maszyny

·         Zdolność do wykonywania prac ziemnych instalacyjnych

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie wykopów pod instalacje elektryczne

·         Wyrównywanie terenu po skończonych robotach instalacyjnych

·         Utrzymywanie sprawności technicznej maszyny i monitorowanie jej parametrów

 Wynagrodzenie : 6,5 tys. netto

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 902565515