2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Jarosław
Dodane 08 maja 2024

Zatrudnię na stanowisko Operator ciągnika rolniczego/Robotnik drogowy

Wynagrodzenie

22 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma działająca w branży utrzymania dróg zatrudni pracownika na stanowisko: Operator ciągnika rolniczego/Robotnik drogowy

Obowiązki:

  • obsługa ciągnika rolniczego w okresie letnim i zimowym, po zamontowaniu osprzętu: kosiarki, lemiesza do usuwania śniegu oraz rozrzutnika do piasku z solą,

  • wykonywanie prac towarzyszących przy obsłudze pojazdu,

  • praca przy tymczasowej organizacji ruchu, kierowanie ruchem,

  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem dróg w dobrym stanie technicznym,

    w tym wymiana znaków drogowych, czyszczenie poboczy, wymiana barier,

  • wykonywanie prac porządkowych min. mycie barier, zbieranie śmieci,

  • prace konserwacyjne, naprawcze i remontowe.

  • wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów bieżących,

Wymagania:

  • uprawnienia – prawo jazdy kat. B,

  • znajomość zagadnień bhp,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • uczciwość, dokładność, skrupulatność, punktualność, lojalność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 23,00-25,00 zł netto/godz.,

  • pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu 66*******29 w godzinach 8-16.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 778027122