2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 03 maja 2024

Zatrudnię na stanowisko obsługi klienta w klubie fitness.

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

PACO ATHLETIC SHOP

Zatrudnię do obsługi i sprzedaży artykułów sportowych w klubie fitness.

Oferty CV proszę o dostarczenie osobiście do PACO Athletic Shop przy ul. 1-go Maja 12 Lublin

w godzinach: od 11:00 do 17:00.

Praca w systemie dwuzmianowym.

Informator - Sprzedawca

Miejsce pracy: KS PACO ul. Tomasza Zana 72, Lublin

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta

  • Budowanie bazy klientów

  • Bieżąca obsługa administracyjna klientów klubu fitness

  • Sprzedaż

  • Prowadzenia profilu firmy na naszej stronie internetowej

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziany sport jako pasja

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość obsługi komputera

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży fitness będzie dodatkowym atutem

  • Kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej

  • Własny transport

Oferujemy:

  • Ambitną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole

  • Stabilne i bardzo dobre warunki zatrudnienia

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o osobistą wizytę w Paco Athletic Shop przy ul. 1-go Maja 12 w Lublinie w godzinach od 11-17 razem z przygotowanym CV.

Dodatkowe informacje dostępne pod numerem: 81 534 54 00.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 679757890