2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Siedlce
Olan Sp. z o.o
Dodane 31 maja 2024

Zatrudnię na stanowisko kierownik zmiany

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Olan Sp. z o.o. - polski producent rusztowań i szalunków poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik zmiany

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie i nadzorowanie procesu technologicznego zgodnie z procedurami i instrukcjami

• Zapewnienie realizacji dziennego planu produkcji

• Kontrola jakości wyrobów spawalniczych, surowców, półwyrobów

• Monitorowanie jakości parametrów technologicznych, ilości i jakości produkowanych wyrobów, podejmowaniem działań w przypadku rozbieżności w stosunku do zakładanych parametrów

• Dokumentowanie w systemie zleceń produkcyjnych, rozchodów materiałów, braków

• Kontrolowanie parametrów technologicznych i technicznych oraz nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń, zgłaszanie problemów do działu utrzymania ruchu

• Kierowanie zespołem podległych pracowników pracujących na zmianie, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy, dokonywanie bieżącej oceny pracy

• Monitorowanie zużycia surowców do produkcji, materiałów opakowaniowych i mediów

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie techniczne

• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Doświadczenie w branży konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem

• Umiejętności planowania i organizowania pracy podległych pracowników

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Znajomość komputera - programu OFFICE

Mile widziane znajomość programu ORP GRAFFITI

• Umiejętność pracy w grupie

• Dokładność, elastyczność i komunikatywność

• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• Stabilną pracę w rozwijającej się firmie.

  • Pracę w zgranym zespole nastawionym na współpracę

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie 2 zmianowym w godz. 6-14; 14- 22

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość rozwoju przy produkcji zaawansowanych konstrukcji stalowych

  • Możliwość przyuczenia,

  • Szkolenia i kursy pracownicze,

Kontakt: CV prosimy składać osobiście w siedzibie firmy OLAN Sp. z o.o. w Żabokliki , 08-110 Siedlce od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.00, email: infomałpaolan.pl lub na OLX, kontakt telefoniczny +48**********18

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 668262862