2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łódź
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bałuty
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię na stanowisko kasjer-sprzedawca, sklep ogólno-spożywczy

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis stanowiska: - praca na sali sprzedażowej samoobsługowej lub - praca na stoiskach tradycyjnych: mięso-wędliny, nabiał, ryby, monopol Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę - wynagrodzenie wypłacane w terminie - pracę w systemie dwuzmianowym - możliwość rozwoju osobistego, szkolenia - ubezpieczenie grupowe - świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Obowiązki: - przygotowanie ekspozycji towarów i dbałość o wygląd stoiska - kontrola terminów przydatności produktów do spożycia - obsługa kasy fiskalnej Wymagania:

  • otwartość na potrzeby klientów - odpowiedzialność, sumienność - zaangażowanie w pracę - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętność pracy w zespole

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 277710309