2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorzów Wielkopolski
Dodane 27 maja 2024

zatrudnię na stanowisko asystent architekta

Wynagrodzenie

20 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Jesteśmy młodym zespołem który prężnie rozwija się w branży projektowej.

Tworzymy zespół projektant oraz kierownik budowy, zajmujemy się realizacją od projektu po nadzór budowlany.

Tworzymy projekty indywidualne, rozbudowy, przebudowy, adaptację projektów typowych oraz projekty wnętrz.

Oferujemy zdobywanie wiedzy praktycznej przy sporządzaniu dokumentacji projektowej, doszkalanie w zakresie znajomości warunków technicznych

Wymagania: znajomość programu ArchiCad, ukończone studia minimum inżynier architekt

Zakres obowiązków: sporządzanie dokumentacji technicznej , tj.  projekt architektoniczno - budowlany, opis techniczny, rysunki techniczne tj. rzuty, elewacje, przekroje

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 921167618