2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Białołęka
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnię na kuchnię

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Restauracja SPHINX się w galerii handlowej Factory Annopol zatrudni w charakterze:

MŁODSZY KUCHARZ, KUCHARZ, Pomoc Kuchenna

Stawka uzależniona od umiejętności i stanowiska zaczynamy od 22 na rękę

Miejsce pracy: Factory Annopol

OFERUJEMY:

  • ciekawą, stabilną, pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w znanej sieci gastronomicznej

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, uzależnione od doświadczenia,

  • możliwość rozwoju!!! profesjonalne szkolenia,

  • szansę na zdobycie doświadczenia,

  • młody, sympatyczny, zgrany zespół,

  • wypłacamy wynagrodzenie terminowo!

OBOWIĄZKI:

- przygotowanie dań i potraw wg. receptur,

- wykonywanie bieżących obowiązków na kuchni gotowanie, dbanie o porządek stanowiska pracy,

WYMAGANIA:

- otwartość i komunikatywność,

- wymagamy ochoty do pracy i książeczki sanepidowskiej,

- uczciwości i punktualności,

- jak masz doświadczenie to dobrze, jeżeli nie... pomożemy je zdobyć!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 913638468