2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Siedlce
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię monterów, ślusarzy od 26 netto/godz + premia

Wynagrodzenie

26 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma KONSTAL zatrudni monterów ślusarzy

Opis stanowiska:

  • obróbka elementów metalowych

  • prace montażowe

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat

  • praca jednozmianowa

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz przyrządami pomiarowymi (suwmiarka)

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy

  • uprawnienia operatora zwyżki

Proszę, aby w nadsyłanych aplikacjach zamieścić poniższą klauzulę:

"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Firmę KONSTAL J. Karpik. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO".

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 776859714