2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Siemianice
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię montera mebli na indywidualne zamówienie

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnię montera z doświadczeniem, do montażu mebli na indywidualne zamówienie.

Montaż mebli na terenie Pomorza.

Zapewniamy zakwaterowanie.

Meble są przygotowane do montażu (owiercone, oklejone i częściowo złożone).

Twój zakres obowiązków:

  • załadunek mebli na samochód

  • transport mebli na miejsce montażu

  • wnoszenie mebli do klienta

  • precyzyjny montaż mebli

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w montażu mebli niestandaryzowanych,

  • dokładność oraz skrupulatność,

  • zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

Chcemy Ci zaoferować:

  • wynagrodzenie ok. 6,000 do 10,000 na rękę

  • samochód dostawczy [ Fiat Ducato - 2019r. ]

  • wszystkie niezbędne narzędzia do montażu [ Festool, Dewalt, Milwaukee ]

  • pomocnika montera

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach w miejscu montażu.

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • pracę długoterminową

  • przyjazną atmosferę w pracy

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chciałbyś je wykorzystać wyślij swoje CV.

tel 50*******63

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Siemianice,

Pomorskie

Pomorskie, Siemianice
ID: 911967590