2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Żoliborz
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnię monter, konserwator pomp i instalacji hydraulicznych

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Prace przy obsłudze ruchowej i remontowej urządzeń;

  • pompy przemysłowe wodne produkcji polskiej i zachodniej [wafa-pomp, ksb itp]

  • wymiana uszczelnień mechanicznych na pompach wodnych

  • hydraulika przemysłowa [serwisowanie układów hydrauliki siłowej, np. bosch-rexroth]

Zakres obowiązków:

  • nadzór techniczno-organizacyjny prac remontowych,

  • gospodarka materiałowa i narzędziowa serwisu;

  • rozwiązywanie problemów wynikłych podczas realizacji zadania remontowe

  • Praca na terenie Warszawy, na terenie zakładów przemysłu ciężkiego.

Wymaga podstawowe:

  • chęć do pracy

  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe inżynieryjne/kierunkowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • obsługa pakietu MS Office.

Mile widziane

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość podstawowa j. angielskiego,

  • uprawnienia EG-2;

OFERUJEMY:

  • umowa o praca

  • praca w pełnym wymiarze godzin + możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych godzinach

  • terminowe wypłaty

  • zarobki adekwatne do kwalifikacji oraz efektów pracy

  • premie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 920506652