2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnię MECHANIKA z doświadczeniem od ZARAZ

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Warszawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię osobę na stanowisku MECHANIKA

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów i napraw pojazdów do 3.5T

  • Samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac

  • Przeprowadzanie diagnostyki pojazdu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanik pojazdów samochodowych

  • Doświadczenie w zakresie naprawy pojazdów, podzespołów układu napędowego

  • Biegła znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz zasad działania zespołów i systemów w nich spotykanych, w zakresie elektryki i mechaniki

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Warszawskie
ID: 801653041