2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wrocław
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Psie Pole
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnię mechanika samochodowego Psie Pole praca od Pon do PT

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BM SERWIS znajduje się miejscowości 51-180 Szymanów na rynku jest od 2018r

Z każdym rokiem coraz bardziej rozwija się oraz powiększa z zadowolenia klientów.

Serwis na początku 2023r przyłączył się do sieci EUROWARSZTAT

Firma świadczy usługi takie jak:

  • Naprawa samochodów osobowych oraz dostawczych do 3.5t

  • Wulkanizacja

  • Regeneracja filtrów DPF itd

  • Transport

Poszukujemy mechanika.

Główne zadania jakie oczekujemy od mechanika:

-Naprawę pojazdów.

-Usuwanie skutków awarii.

- Dbanie o porządek w miejscu pracy

-Miłe widziane doświadczenie na wulkanizacji

Wymagania:

-Znajomość budowy pojazdów samochodowych

-Prawo jazdy kat. B, gotowość do prowadzenia samochodu

-punktualność, sumienność

-zaangażowanie

Oferujemy

-własne stanowisko pracy wraz z narzędziami

-umowa o prace

-min jedno szkolenie z różnych kategorii w ciągu roku

-Atrakcyjne wynagrodzenia

Zapraszamy chętne osoby do składania CV

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 766063037