2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Podlaskie
  6. Lakiernik, blacharz - Białystok
  7. Lakiernik, blacharz - Dojlidy
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnię: Lakiernik samochodowy

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Blacharsko Lakierniczy DOJLIDY w Białymstoku, przy ul. Zabłudowskiej 72, autoryzowany serwis m.in. marki SKODA poszukuje kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie powierzchni do lakierowania,

  • dobór koloru - mieszalnik Sikkens na miejscu,

  • malowanie elementów,

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku lakiernika samochodowego,

  • zaangażowania, sumienności, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pracę stałą na pełny etat,

  • system jednozmianowy - praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

  • wynagrodzenie podstawowe + premia w wysokości zależnej od ilości wypracowanych roboczogodzin,

  • szkolenia techniczne wraz z certyfikacją VW,

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość rozwoju.

Proszę o przesyłanie CV zawierających klauzulę:

"„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 614444652